• تبریز، خیابان امام، ورودی زعفرانیه
  • تلفن تماس :  0413112
  • هفت روز هفته /   شبانه روزی
    ما را در اینستاگرام دنبال کنید
  • / English 🌐

واحد توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان ولیعصر تبریز در اسفند ماه سال 1399 با حمایت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان شرقی تآسیس گردید.
از آنجاییکه بیمارستان ولیعصر تبریز یکی از مجهزترین و بزرگترین بیمارستان در سطح استان آذربایجان شرقی میباشد، لذا واحد توسعه تحقیقات بالینی این بیمارستان با هدف بالابردن دانش روش شناسی و طراحی مطالعات محققان راه اندازی شده تا به محققان در به نتیجه رساندن تحقیقات و انتشار یافته ها کمک کند.
این واحد طرح های تحقیقات بالینی را در راستای افزایش کیفیت درمان، مراقبت های بهداشتی و سیاست گذاری مرتبط با نیازهای مردم استان آذربایجان شرقی می باشد در این مرکز مطرح کرده تا به کمک متخصصان واحد و حمایت های مالی به نتیجه برسانند ، تا در نهایت با حضور فعالانه مشارکت در رونق گرفتن واحد توسعه تحقیقات بالینی خواهند توانست ضمن نمادینه کردن پژوهش در فعالیت های علمی و اموزشی خود ، در جهت ارتقاء کمی و کیفی پژوهشی در بیمارستان در سطح دانشگاه نیز قدمهای موثری بردارند.

لینک سامانه منبع یاب:
https://rsf.research.ac.ir
سامانه کتابخانه دیجیتال:
https://diglib.tbzmed.ac.ir
سامانه نوپا:
https://www.research.ac.ir
سامانه پژوهان:
https://pazhoohan.tbzmed.ac.ir/homepage/loginpage.action
سامانه علم سنجی:
https://isid.research.ac.ir
سامانه مشابهت یابی:
https://hamyab.sinaweb.net

اتاق واحد توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان بین المللی ولیعصر تبریز اتاق واحد توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان بین المللی ولیعصر اتاق واحد توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان ولیعصر اتاق واحد توسعه تحقیقات بالینی اتاق واحد توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان واحد توسعه تحقیقات بالینی